| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Prosím tě, buď upřímná, když bych ti já napsala, že se na kamaráda povyšuješ a že mu závidíš, proskočíš stropem"
Marťasíno, napsala jsem, že mi trochu připadá jako by mu záviděla, ne že je závistivá až na půdu.
Mlsoun tady opakovaně psala, že jí připadá, že přítel moc utrácí a že pak narazí, čímž chtěla podpořit důležitost své ne zrovna vyžádané rady. Promiň, ale pokud si tohle myslím, že kamarád moc utrácí a já mu musím poradit a poslat článek, pak to zrovna neukazuje na to, že toho přítele respektuju jako dospělého. Pak je to víc o tom, že ho vnímám jako někoho míň schopného, kdo se neobjede bez mé rady.
Jo, napsala jsem to drsně. Mnohem lépe to popsala Půlka - o tom respektu, že by k příteli měla přistupovat s větším respektem a nechápat ho jako někoho, kdo se bez její rady neobejde.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.