| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

V čem jít (tedy matka) na imatrikulační ples středoškoláka (mají spojený maturitní ples 4. roč a imatrikulačni 1.roč)? Resp. jít tam vůbec? Absolutně se mi tam nechce a podobně jako i někteří další rodiče z jejich třídy uvažuji o to, že tam já ani manžel vůbec nepůjdeme a potomek si to tam užije i bez nás. Na druhou stranu mě kouše myšlenka, že mi to pak třeba přece jenom bude líto nebo dokonce i mladému (i když teď se ptá s hrůzou/údivem v očích: "Jako vy tam fakt chcete jít?"). Jako dovedu si přestavit tam jít na chvilku (doufám, že imatrikulační záležitosti těch prváků se odbydou hned na začátku a pak už večer bude patřit maturantům) a pak se sbalit a zmizet, ovšem nejlépe i s mladým, což je asi nereálné (on je narozdíl ode mně velmi společenský typ, jsou velmi společenská třída se skvělým kolektivem). Takže zmizet po chvíli a doma vyčkávat kdy v a jakém stavu dorazí potomek domů...no "fajn" představa a nebo tam vůbec nejít a čekat stejným způsobem...

Nicméně pokud bych tam šla, tak v čem je ještě únosné přijít na takový ples? Každopádně budu muset něco na sebe zakoupit, ideálně aby mi to vydrželo za 3 roky i na jeho maturitní ples (ale to není podmínkou, naopak doufám, že do té doby zhubnu...haha, po 50...naivní to představa... a pak si pořídím nějaké "cool" plesové šaty~t~~t~~t~ )- tam samozřejmě půjdu, i když chtít se mi taky nebude, ale nebýt na maturitním plese svého jediného dítěte by mě mrzelo, to zcela jistě.Je tedy reálné teď na ten imatrikulák delší slavnostní sukně a halenka nebo musí být šaty? Co boty - stačí lodičky na maličkém podpatku? V tanečních botech či v jakýchkoliv na vyšším podpatku bych se zabila...Tančit v žádném případě nehodlám a netančila jsem dobrých 30 let (a nikdy už neplánuji), šaty žádné k této příležitosti nemám, boty také ne...resp. mám společenského oblečení plnou skříň, ale tak o 2-4 velikosti menší než je moje současná a nenošené taky cca 20-30 let...~;) Díky za tipy ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.