| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já se přiznám, že ráda vyhazuju. Cítím se líp, když udělám pořádek, během kterého můžu povyhazovat staré a už nepotřebné věci. Nejsem vyloženě minimalistka, mám ráda útulný domov - obrázky na stěně apod. Ale snažím se mít ten prostor spíš vzdušný, čistý. Nepěstuji poličky s porcelánovými (a jinými) slony a nemám ráda krámy v bytě. Moji rodiče jsou pravý opak. Hromadí. Otec, ten má v domě celou jednu místnost, která je bez legrace celá zapráskaná různými krabicemi (i prázdnými) od podlahy až po strop, nářadí, PC součástky. Hrabat mu do toho nesmíme, platí tam zákaz i pro mamku.~:-D Jeho láskou jsou počítače, takže většina věcí co tam má souvisí s tím. Bohužel je tam i plno už dávno nefunkčních PC komponentů, kabelů apod. Není to, myslím, žádný patologický hromadič, spíš nemá tu potřebu pořádku a je mu jedno, že je to místnost plná bordelu. Kdyby po něm neuklízela mamka, tak on si po sobě prostě neuklidí. Mamka je z toho na prášky a já taky, když tam k nim přijdu a vidím to (hlavně ten "jeho" pokoj). Do toho má samozřejmě ještě garáž a kůlnu na nářadí, kde si taky odkládá věci, nejen nářadí. Mamka, ta je zase mistr ve schovávání různých hezkých krabiček, dekorací apod. Nikde jsem neviděla tak nesourodý interiér jako je obývák u našich. Je to opravdu každý pes jiná ves.~:-D Co se týče oblečení, nejsou schopni nic vyhodit a udělat si v tom pořádek, takže mají třeba oblečení, co 20 let ze skříně nevytáhli, ale "co kdyby náhodou". Nejsou to žádní stařečci, kteří by viseli na svých věcech. Tátovi je 60 a je bordelář. Byl vždycky, i ve třiceti. No a mamce je o pět let méně a ta zastává názor že "to se může jednou hodit". Ve výsledku to ale dopadá tak, že když nějakou věc potřebuje, tak si nakonec ani neuvědomí, že ji ve skříni má a koupí si další takovou.~:-D Proto jsem zastánce toho, že hromadit věci aspoň teda pro mě osobně není a naopak mi to dělá špatně. Mám ráda, když je bydlení hlavně praktické a proto nevolím pro nábytek žádné barvy, na kterých je vidět prach a tak. Mamka sice s mým názorem souzní a když jsme si zařizovali byt, tak mi kladla na srdce, že hlavně žádné lapače prachu, ale když vidím co si schovává ona, je to až protipól toho, co říká. Mám je ráda, jsou to moji rodiče, ale trochu mě ten jejich dům nacpaný věcmi irituje.~:-D Pochlubte se jak to máte s hromaděním/vyhazováním věcí vy.~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.