| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já ti nevim Mlsoune. Z témat, které jsi tu založila a jak se k nim vyjadřuješ, mám trochu pocit i obavy, že budeš strašná rozpitvávačka a řešička, které nebude nikdy nic dost dobré a která pořád bude mít spoustu problémů i "problémů". Pro lidi se sklonem k depresím a úzkostem je dobré zamakat především na sobě. Ano, s podporou okolí, psychiatrů, psychoterapeutů, psycholožek, léků...Ale vždycky je to hlavně na člověku samém a když se někdo zacyklí v pelíšku sebelítosti, slabosti a postoji "všichni jsou zlí a bekaní, já chudáček a starejte se o mě" není to dobré. V životě je vždycky všechno hlavně na člověku samotném. Když chce žít a chce žít nějak dobře, musí se snažit. Nikdo ho za ručičku vodit nebude. Stejně všichni lidi s depresí si musí nějak poradit a porvat se s nemocí a hlavně se životem. Pokud ne, tak to špatně dopadne.
Když to tady všechno čtu poslední dobou, zdá se mi, že jsme jako lidi i společnost fakt strašlivě rozmazlený. Máme opravdu kliku, že jsme se narodili do této doby a do této části světa. Ale i tak jsme všichni strašný "chudáci". Strašná vláda, strašný zdravotnictví, strašný školství, strašný zaměstnavatelé, chudáci matky, chudáci důchodci....
Takže Mlsoune rada od někoho, kdo se taky léčil s úzkostmi a depresemi, při tom měl "strašný" lidi kolem sebe, děsnýho zaměstnavatele, musel dělat školu, starat se sám o dítě, peněz málo atd atd. Přestaň fňukat, zaber a začni u sebe.
Hledej si jinou práci, zkus to zatím v té staré, ale s jiným přístupem, pracuj na miminku a hlavně na sobě !!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.