| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám zkušenosti z několika různých škol, jako studentka, účastnice seminářů či jako spoluúčastnice výuky (přednášející).

Vyučující z mé státní školy přednášeli paralelně i na soukromé VŠ - ano, stejní lidé, nejspíš stejný obsah učiva, bohužel ne ti kvalitní učitelé.

Od kamarádek co si potřebovaly rychle doplnit vzdělání - nejsnadnější to bylo na soukromé VŠ, ale brečely nad ztraceným časem, nesmyslností, tj. tady potvrzuji "koupení si papíru". Měly se odevzdávat eseje, které stejně nikdo nečetl.

Můj obor lze studovat i na soukromých školách, prošly mi rukou desítky, snad stovky životopisů a NIKDO se soukromou VŠ se k nám nikdy nehlásil. Ani neznám široko daleko nikoho v mém oboru se soukromou VŠ.

Jedna kamarádka si pochvalovala soukromá psychoterapeutická studia, hned získala práci v oboru (VŠ v Praze, znám tam i pár vyučujících, celkem kapacity). Na jinou soukromou školu jsem pochvalu nezaznamenala.

Pak vím o známé, co jejich komplikované dítě bylo "uklizeno" na mezinárodní soukromou školu, aby něco nenáročného dělalo.

Sama jsem dělala jedno dálkové studium a občas dobrovolně šla na jejich prezenční výuku - objem zkušeností dálkařů a prezenčních se vůbec nedá srovnávat, i když testy i práce píší a odevzdávají všichni stejné. (Studovala jsem prezenčně + k tomu částečný úvazek + kombinované = dálkové studium)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.