| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No! Já ji mám zapálenou několik hodin už poněkolikáté, a stále hoří jen dolů a dolů tím středem. Už to má pěkně hluboké... A právě jsem se dočetla něco o tom, jako že vosk má paměť (?!?), a že záleží na tom, jak ta svíčka hoří úplně poprvé - když poprvé nehoří právě ty aspoň dvě hodiny, aby změkl vosk v celé šíři svíčky, tak údajně si to ten vosk "pamatuje" a hoří pak prostě jen v "úzké" loužičce do hloubky... V první chvíli jsem si říkala, co je to za ezo blbost, no teď si říkám, třeba to je čistě fyzika (ten už jednou změklý vosk má prostě jiné vlastnosti než ten z výroby a proto to pak hoří jen v tom úzkém místě, kde předtím, a dolů...?). Já samozřejmě vůbec netuším, jak jsem ji zapálila poprvé, ale je velmi pravděpodobné, že jen na chvilku. Ale co teď s tím?! Ty tvrdé nezměklé okraje jsou polovina průměru svíčky... a přesně jak tu někdo píše, crcat se s okrajováním a rozpouštěním vosku pak se mi fakt nechce, svíčka drahá jak mrcha, a polovinu vosku vyhodit se mi taky nechce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.