| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Máto, já si rozhodně nepřipadám stará, ale tyhle vymoženosti nemám moc ráda. Nechci na všechno aplikace, nechci mít všechno v té jedné krabičce (mobilu), nechci být závislá na tom, jestli mám chytrý mobil, jestli ho mám u sebe, nabitý apod. Platím většinou klasickou kartou, občas hotově, internetové bankovnictví nemám, nechci, nepotřebuju. Hotové peníze mám u sebe nějaké vždycky, protože se prostě může běžně stát, že zrovna nepůjde někde terminál, sem tam se stane, že někde karty neberou apod...Samoobslužné pokladny používám jen občas, jenom když mám třeba dvě tři položky, které mají kód a nemusím to nikde hledat, jinak jdu vždycky ke klasické pokladně. Mám radši kontakt s lidmi.
Aktuálně mě vytáčejí WC na nádražích, jsme na prázdninách a jezdíme několikrát denně vlakem...na nádražích je teď všude systém, že si v automatu musím koupit lísteček s QR kódem a ten někam přiložit, ovšem na každém nádraží to mají ty dveře jinak, v návodu píšou, že světýlko na dveřích se změní z modré na zelenou, přičemž na 2 ze 3 dveří nebylo světýlko žádné, na těch posledních bylo vidět jen úplně z boku. Chtěla bych vidět, jak si s tímhle pořadí nějaká babička, která sotva vidí. Navíc ten kód se tam má přiložit do 10 sekund, což může být pro někoho taky problém. Vtipná byla cedulka na dveřích, že pokud v automatu je prázdná měnička na drobné, tak nás tam personál pustí zdarma😉. Takže tam stejně někdo je...a já si myslela, že tam tuhle opičárnu dali proto, aby ušetřili lidi...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.