| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem měla přechod přibližně v době rozchodu a rozvodu s BM a tehdy jsem přestala spát. Začala jsem brát prášky na spaní a už jsem se toho nikdy nezbavila. Beru tedy pořád jen jeden prášek před spaním, nezvyšují množství, ale ne prášku neusnu. Asi jsem na něm už závislá. Ale stává se mi tak jednou týdně, že nemůžu usnout ani s práškem a čumím do tří, čtyř hodin do rána a někdy, což ale naštěstí není moc často, neusnu vůbec. A někdy se zase vzbudím třeba ve 4 ráno, jdu na WC a už neusnu. Většinou ale spím tak mezi 23.00 - 9.00, s tím, že jdu jednou na WC. Každý večer si vařím bylinkový čaj na uklidnění, všelijaké směsi na spaní nebo meduňku, ale účinek necítím. Když to nemám, třeba na dovolené, tak je to stejné. Spíš je to už jakýsi rituál. Někdy, když nemůžu usnout, tak si ohřeju mléko s medem a skořicí, zabírá to, ale nevím, jestli to není placebo. A hodně mi pomohlo, když jsem šla do důchodu, nejsem nervózní kvůli práci, kdy jsem nemohla večer usnout kvůli starostem a vtíravým myšlenkám. A když nemůžu spát, tak je mi to v podstatě jedno, když druhý den nemusím do práce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.