| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem jako malá, vzhledem k situaci doma, spala velmi špatně. Několik hodin jsem nemohla usnout. Pravidelně. Věk 8-10 let. Takže jsem si pak vytvořila nějakou svoji spánkovou rutinu. Nikdy jsem moc neponocovala, ke spaní musím mít klid, tmu atd. V mladí docela nuda, ale díky tomu spím cely život poměrně slušně. Až do přechodu~:(. Je mi 53 a začalo to na podzim. Usnu, vzbudí mi vedro ve 2h, jdu na záchod, ale vcelku brzo zas usnu. Jenže, další vedro přijde v 3:30 třeba.. To už ale neusnu a čumím hodinu. Technika, netechnika, ovečky, mentální mapy, paláce vzpomínek a kdeco. Houby. Nespim třeba do 4:30-5h Pak usnu a v když mám vstavat v 6:30 , tak jsem jak zombie. Takže tak a někdy i 3x za noc. Doteď jsem nic nebrala, hormony mám v šuplíku, ale pod vlivem této diskuze jsem před 15 min na Vinohradska koupila CBD kapky s melatoninem. ~:-D Dám vědět účinky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.