| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mně to už fakt přijde mimo realitu.
Kluk něco provede, otec se naštve a dá mu to najevo, kluk se pak sebere a jde bydlet k sousedům, druhý jde teda k první rodině, jeden otec jakoby na Kubu zapomene.
Terezy námitka je roky pryč a najednou si telefonují, nedozrálý kluk roky nevidí otce a najednou je vše téměř v pohodě a vztahy nějak fungují ...
Sama jsem poměrně klidná, ale teda na své děti jsem už taky několikrát zařvala, ale že by se stěhovaly? Jako chápu, že tam je to jiné kvůli těm výměnám, chápu, že je to jen jako, ale nějak mi ta druhá série přijde fakt mimo. Neumím si ani představit, že bychom takto komunikovali s tou druhou rodinou. Mně jediný reálný člověk přijde Karel. Byť já sama křičím jen zřídka. Mám ráda Remundovou, ale Adamczyk mi dnes zase přišel, že nehraje. Prostě odříká scénář a je pořád stejný.
Taky mi přijde divné, že v první sérii byl nevěrný a právě kvůli tomu počasí jsem vlastně zmatená, jak dlouhý čas uběhl od počátku. To je ta Tereza tak v pohodě s tím? Myslím, že druhá série je prostě divná.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.