| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem v jednom telefonátu při pozvání na pohovor dostala ,, vynadáno,, že neuvádím své správné vzdělání. Udala jsem dle chytrých rad své nejnovější 😀😀. A stejně tak mi přišlo velmi nepodstatné uvádět práci před x x lety. Přišlo mi, že když uvedu do dovedností zkušenosti s prodejem více než 10 let , že si to každý domyslí 😂😂😂. Podle mých zkušeností je pravda v tom, že ve firmě chtějí většinou nástup okamžitě s tím, že je dobré vědět o potencionálním zaměstnavateli co nejvíce a ideální je tam mít někoho známého. Jsou i místa, kde na každého uchazeče čekají jak na smilování boží a tam pak podle mě vezmou každého kdo udrží moč a myšlenku. 😂 Držím palce ať se ti pozitivní změna povede. Jinak mě onehdy na fb krátká videa zaujalo toto téma ohledně těch životopisů. Bohužel ten link nevím. Především tam bylo velmi zajímavé popsáno i takové obyčejné zaměstnání jako třeba číšník a tak. Sice zaměření pro mladší studenty a tak. Ale poučné. Co mě osobně opravdu nejde je psát motivační dopis. Moje smrt. 😀

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.