| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mě se to docela líbilo a na další díl se těším. Taky jsem si říkala, že to trochu přehnali, ale když se víc zamyslím nad tím, jaké to pak bylo v osmdesátkách, kdy už jsem byla dospělá, tak koktejl typu, že na vesnici přijedou lidi z televize natočit cosi, co pak každý uvidí (i naprostou debilitu), že vlastně není moc v práci co dělat (všichni úředníci si museli v té přezaměstnanosti práci tak trochu vyrábět sami a když nebylo co dělat, tak nějaký ten zálet se sekretářkou nebyl nic od věci. Řidič, to byl pán, ten si vždycky mohl něco vymyslet a dojet i někam jinam, než měl... Zkrátka na sex byla spousta času a že to byla vstupenka k nějakým těm lepším zítřkům, tak ne, že ne. Vnímám tam ale určitou nadsázku v tom smyslu, že to je koncentrát toho, co se dělo. Dvořák jako stbák skvělý, uhlazený a vysoce nebezpečný týpek, Hádek ztvárnil svého Standu opravdu skvěle, je neskutečně nesympatický, Melíšková jako vždy výborná, myslím, že si tu matinku dost užila, nic dobrého od ní nečekám. Sympaticky vypadá Jeřábek jako ten produkční. Už aby byl druhý díl:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.