| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kurzy jsou kšeft a organizátoři z toho dost dobře žijí.

Já jsem zas naštvala organizátorku kurzů, které jsme se nevešli do agendy. V podstatě mi vykládala, že na nás nemá čas, má 90 zajímajících se organizací a i když bychom se mohli zúčastnit kurzu v sousedství, tak nám nebude vypisovat, kde se to koná, neboť má 90 zájemců.
Leda na podzim asi za 20 tisíc, to už to bude bez grantu.
Nejde to udělat jinak, casově rozložit, zkrátit, udělat vždy pro dvě organizace najednou, aby se vystřídali zaměstnanci atd. – její organizace času způsobí, že by na to za těch 20tis mohlo jít jen minimum lidí a rozhodilo by nám to šíleným způsobem práci.

Tak jsem požádala vstřícnější organizátorku, jestli by nám neudělala něco podobného. Ta řekla, že samozřejmě, zavolala pro nějaké info té první dračici – a oheň byl na střeše. ~t~
Samozřejmě se bojí o kšeft, ale inteligentněji to dělat rozhodně nebude.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.