| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zufi, dočítám až teď. Já mám tedy do babičky ještě hodně daleko, počítám, že nejmíň deset let, spíš patnáct...:-). Takže můžu napsat jenom co se týče rodičů. Manželova maminka hlídala syna fakt hodně často, od miminka, ale jenom u nás, vzala ho třeba ven, nebo spolu dělali něco na zahrádce a já měla chvilku pro sebe, protože jinak byl fakt náročné dítko. Přes noc u ní nikdy nebyl. Od jeho 3 let ho dvakrát až třikrát týdně vyzvedávala po obědě ze školky a byla s ním až do doby, než dorazil domů manžel (já měla dvanáctky). Zbytek dní jsem ho vyzvedávala po obědě já. Školku jsme měli celé léto zavřenou bez náhrady, takže ty dva měsíce jsme pokryli něco dovolenou a zbytek hlídala babička. Vždycky dva dny ho hlídala od rána až do odpoledne a další dva dny jsem s ním byla celé od rána do večera já. A úplně stejně to fungovalo prvních několik let ve škole, než mohl být doma pak i sám. Ale babička si to užívala, bylo (a je) to její první a jediné vnouče, takže si to chtěla patřičně užít. Kromě toho stíhala i spoustu svých aktivit - jógu, schůzky s kamarádkami, univerzitu třetího věku a spoustu dalšího. Moje mamka hlídala občas, má to k nám přes celé město a taky na tom nebyla v té době zdravotně moc dobře, táta zemřel měsíc před tím, než se narodil syn a rok a půl nato se objevila rakovina (kterou naštěstí snad překonala), takže neměla na něj tolik energie. Takže jsme spíš jezdili se synem za ní, nebo někde venku podnikli něco společně. A vidím, jak se to, bohužel, podepsalo i na tom vztahu - s babičkou, která ho hlídala pravidelně a často, má i dneska daleko užší vztah a mají k sobě o hodně blíž, než s mojí mamkou. Mrzí mě to, ale asi s tím nic nenadělám a doufám, že si k sobě cestu ještě najdou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.