| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mariko, ale tos mi moc neporadila. Na rovinu- neříkám že to dítě vyřešilo správně i když pro něj pochopení mám,ale ani učitelka nejednala jak by měla a i u ní chápu že stokrát nic umořilo osla,takže vidím problém na obou stranách.Jenže tento typ učitele nechce slyšet jen prosté -já ho doma seřvala a za sloh mu dejte pětku a ještě za třetí trest ať to napíše znovu. Takový přístup jsem už zkusila taky a myslíš že jí to stačilo? A já fakt dodnes nechápu co vše ode mě čekala-že ho zabiju aby měla klid?
Hele mám dvě děti, první byla v podstatě bezproblémová snaživá holčička, takže narazila až v pubertě, kdy se dovolila ohradit proti jasné nespravedlnosti,tam dostala kartáč co si to dovoluje a zase sklapla ,ale jinak se podvolila stádnímu průměru a hlavně drž hubu a krok-no a dnes bojuje sama ze sebou.Naopak syn je celkem rebel co si stojí za svým,nebojí se ozvat když si myslí (a většinou má) že má pravdu.Dokáže odmala skvěle vidět chyby učitelek které ty samé chyby u dětí tvrdě trestají, vidí co vše je nefér.Jenže mít kolem sebe vstřícné a chápavé učitelky co to s dětmi umí dobře, tak tolik nemá potřebu rebelovat-je to vidět celou dobu-na staré škole to byli vyjímky, na nové škole je to většina a syn naráží jen u jedné-sám řekl že je podobná jeho šílené bývalé třídní. Mimochodem dítě je 2 roky pryč,předtím jsem stále slyšela jak jen on je problém,ostatní jsou hodní a svatí a já stále slyším jak si na jeho třídu stěžují-jak je to možné? Dokonce učitelka co je na škole nová,takže o mém dítěti ani neví,protože se o něm nemluví se s námi baví a stěžuje si jak ji dnes děcka naštvali-já se zeptám kdo tentokrát řádil,ona řekne tři jména a já jen řeknu jo to je devátá C,ale jak je to možné, když problém je dávno pryč? No a pak se dozvím tolik věcí, ale i tak vím dost protože syn s některými bývalými spolžáky stále komunikuje. Takže manipulace učitelky hodit problém na mě jak mám jen já nemožné dítě,co vlastně nemá ani právo dýchat a kazit vzduch spolužákům a jí, i proto podle reakce popisované učitelky z úvodu , mi připomíná tu naši

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.