| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nepíšu velká písmena, neřeším čárky, tečky, větnou stavbu... moje psaní je spíš tok myšlenek než klasický psaný text... sem tam překlep, hodně nespisovných tvarů... někdy přepíšu kus textu a neopravím zbytek... to všechno (podle mne) do normální diskuse na netu patří... je jasné, že některé hrubky člověka tak nějak zabolí, každý máme něco, co nás trochu irituje (já třeba jsem háklivá na "by jsme", "aby jste" - to pokaždé vyloženě trpím, přesto to nedokážu přeučit ani vlastního manžela, jinak poměrně slušně ovládajícího gramatiku ~d~)
vyčítání učitelce, že nepíše správně čárky či mezery, je podle mého trochu (dost) mimo mísu...
přání, aby se alespoň do zadávání diskuzí psalo srozumitelně, aby úvodní příspěvek byl jasný, aby zakladatel/ka na první dobrou předestřel/a téma, svůj postoj a mělo to hlavu a patu, je ale naprosto oprávněné... zadat téma bez ladu a skladu, vynechat podstatné údaje a koncipovat ho jako řadu dadaistických výkřiků, to si tak nějak koleduje o kritiku ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.