| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak cesty potřebuje půl na půl se mnou majitel té nemovitosti, protože bez ní mu tam jaksi nikdo nebude bydlet.

A policajty potřebujeme poměrně přímo úměrně majetku (když vynechám bezpečnost osoby). Když nic nemám, nic mi neukradnou. Ergo sum pauper.... Kde nic není....

Teda, v poslední době spíš policajti potřebují mne, protože na naší odcizenou SPZ někdo jezdí po Praze rychle a krade palivo a policajti se nepodívají ani do registru vozidel. Tak mne občas navštěvují. Tuhle byl jeden u nás, tak jsem mu vysvětloval, že už je 3 týdny po přeregistraci, stejně mne u nás doma vyslýchal, kde jsem byl. Když jsem mu vysvětloval, že s mým autem jezdí manželka, tak to bylo na jeho mozkové myšlení už hodně těžké. Že potřebuje ne to, kde jsem byl já, ale kde bylo auto.

Viditelně sbíral podklady pro stať, kterou okradeného pumpaře pošle do řiti. Pak jsem mu říkal, že by nám pomohla ta jejich fotka z pumpy k jinému případu, kde řeší rychlou jízdu s touto odcizenou SPZ. A že když to MHMP nehodí pod stůl na základě existujících údajů, tak by se hodilo nahlédnout do jejich spisu. Ale že to budu řešit až poté. A že bych si vzal na něj vizitku, nebo kontakt.

Ztuhnul. Kontakt nikdy. Tak tedy osobní číslo, abych to kdyžtak mohl dohledat. V tu chvíli přitáhl ruku před odznak a tvářil se do konce, že je krátkozraký a čte papíry. Tak pak jsme se po chvíli váhání dostali ke spisové značce...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.