| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Janco,
Ja bych se na to nevydrzela koukat.
A taky si nemyslim, ze se rodice do tohohle nemaji co plest.
Jen je to mozna trochu pozde, s pravne dospelym ditetem zacinat hovory o vyberu partnera, o kriteriich, o zasadach slusnyho chovani se k sobe, o respektu a tak...
Tohle jsou veci, o kterych se MUSI doma u jidelniho stolu mluvit, pravidelne a uz brzo, od detstvi.
Moji rodice byli fakt katastrofa, i v tomhle, takze jsem si vsechno musela vyzrat sama.
Mozna to je i "kulturni" vec, ja nevim.
Ale i Cechach prece byla instituce "dohazovacu/ dohazovacek".
Tam slo o kompatibilitu partneru - pravda casto spis majetku.~:-D

Pred par lety jsem se tady do placu zeptala, jestli ostatni nechavaji tezit svy deti ze svych vztahovych zkusenosti.
A skoro okamzite se to zvrhlo do
"Fuj, fuj, moji rodice meli sex jen jedenkrat, vyhradne za ucelem myho zplozeni!" ~t~

Tak jsem to ale tehdy vubec nemyslela, slo mi o rozlusteni signalu v chovani budouciho eventualniho partnera.

Ja tedy do chlapcu dceri "kecam", resp. ventiluji pred ni bez zabran ten dojem, co na me na prvni pohled udelal.
Sice dcera je pak obcas chvili navrcena ale zatim pokazde "sama od sebe" dosla ke stejnymu zaveru.
Takze doted zadny vztah.
Ale bude ji v zari 17.

A prave tyto dny jsem dumala, jak to sem napsat - jsem stastna: v sobotu mela prvni "rande" s dalsim napadnikem - a rovnou si to naplanovala u nas doma!
Vpodstate abych ji ho "obcihla" a pak ji sdelila muj nazor, na ktery se pak i aktivne ptala.
A to uz mesic dopredu avizovala, ze se ji jeden kluk z orchestru libi a ona jemu taky.
Ale ze ho chce nejdriv vic poznat, jakej opravdu je, takze budou chodit na rande.
BEZ DOTYKANI SE!
~g~

No uvidime, jak dlouho to bude fungovat~;).
Kazdopadne uz vi, ze si na svoje srdce musi davat pozor.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.