| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Knížky jsou v mém životě natrvalo, žánry střídám podle nálady a životního období...včera jsem zrovna byla v knihovně a prodlužovala jsem si průkazku na další rok a uvědomila jsem si, že na té průkazce mám ještě jméno za svobodna, čili ji mám už mnohem víc, než 20 let~:-D. Doma tedy knížku otevírám málokdy, nějak mi na to až tak nezbývá čas a když už chvilka zbyde, tak spíš sednu k PC, jednak vždycky je potřeba něco vyřídit, nějaké maily, na něco odepsat, něco objednat, najít, co potřebujeme sehnat...a pak kouknu na Rodinu, na FB. Ale knížku s sebou nosím trvale v batůžku vlastně kamkoli a nejčastěji čtu někde v MHD, někdy o pauzách na oběd a svačinu v práci, někdy ve vlaku, nebo když jsme někde se synem na vlacích a dlouho se na něco čeká a není tam nic moc co dělat... Knížky čtu ale jen papírové, čtečku jsem měla na nějakou dobu půjčenou z knihovny a nijak mě to nenadchlo. Jako jasně, úspora místa apod., ale pro mě to prostě není knížka. Takže po čtečce jsem nikdy nezatoužila, na net radši chodím na klasický PC, ale holt venku vezmu zavděk i tím mobilem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.