| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Proto je nutná změna - netlačit lidi při transici do operace (neboť to je teď podmínka toho, aby člověk mohl oficiálně vystupovat jako jiné pohlaví)."

Tam je ovšem zase jiné riziko. Pokud ke změně pohlaví v úředních dokumentech dojde bez operativní změny, přinese problém pro ženské věznice, azylové domy, ženský sport, atd. Kvůli protlačování zákona, kdy by stačilo jen prohlásit změnu a po pár měsících by byla úředně provedena, taky padla skotská premiérka. Už to bylo na veřejnost moc. Násilníci ve vězení účelově prohlašovali, že se cítí ženami a měli právo na přeřazení do ženské části. Jak tam bylo pro vězenkyně bezpečno, si asi umí každý představit. Problém s šatnami ve školách a sportovních klubech. Mladý muži obnažující se před malými holčičkami, protože oni se přece cítí ženou bez ohledu na to, co mají mezi nohama.

Je to dalekosáhlý společenský problém. Sleduju to v zahraničí dost podrobně. Ještě před dvěma lety jsem byla velmi podporující. Pak jsem se dozvěděla, jak je pronásledována za své názory J.K. Rowlingová a bylo mi divné, o co jde. Proč jsou feministky najednou označeny za bigotní a transfobní. Proč jsou lesby napadány transgender aktivisty. Proč má zdravotní sestra problém vykonávat svou práci, když řekne, že pohlaví jsou jen dvě. Jak to celé souvisí. Tak jsem se začala zajímat a bylo těžké se v tom vyznat. Je to k pláči. Zničené tisíce dětí, se kterými se hraje krutá hra.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.