| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nenasazuji škole nic, jen mě přijde normální něco jiného v této konkrétní situaci-např. učitel vidí že žák telefonuje, čímž porušuje šk.řád, normálním tónem mu řekne že se to nesmí,že tím porušuje šk.řád, na to mu dítě řekne že mluví s mamkou, učitel řekne ať to rychle vyřeší a ukončí a v klidu vyřeší situaci potom-domluvou,nebo i tou poznámkou, nebo si vezme onu matku co nutí chudáka dítě porušovat šk.řád k uchu aby si potvrdil že dítě nelže a vysvětlí slušně matce že měla volat jindy, ta mu slušně vysvětlí o co jde a domluví se jako civilizovaní lidé. Reakce, že řve jako by někoho syn vraždil mi fakt civilizovaná nepřipadne, a to je to na co jsem upozorňovala-nic víc v tom proti škole nebylo. Nechápu kde pořád berete že jsem proti škole zaujatá, proti původní ano, to nepopírám, ale to že jste si to celé poskládali trochu jinak není můj problém.Jasně jsem dovysvětlila to co mohlo vyznít jinak-ředitelna a pokyn jak to řešit , jenže až poté a přesto jsem kráva-no jsem -porušila jsem závažně šk.řád, ale to porušil i ten učitel ,protože on má taky své povinnosti.Mimochodem i když jsem mu potom napsala hned zprávu kde jsem mu slušně vysvětlila,proč jsem volala, tak jsem mu nestála ani za odpověď, ale to je asi taky v pořádku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.