| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

pro mě je tu z toho co čtu a to nečtu všechno, spousta zažitků,reakcí, názorů divných, neuvěřitelných, zvláštních, odlišných... ,ale nikdy bych si nedovolila napsat že dotyčný lže, že to takhle být přece nemohlo, že je hrozný, protože má jiný názor, jiné vnímání situace. Ano napíšu, že tady to funguje jinak, ale ne že takto to přece nemohlo být.

A já taky kolikrát nemám náladu, problémy se valí ze všech směrů- období kdy zvažuju jestli okno umýt nebo z něho skočit, ale nikdy bych si nedovolila aby to odnesly děcka ve škole, takže i když mě seřve nadřízený za něco za co nemůžu,a tady si přečtu jak jsem hrozná a jak mám být vstřícná, tak já na oplátku neseřvu děcko co už třetí den po sobě bylo nešikovné a vylilo se mu pití, nebo porušilo šk.řád tím že se nepřezouvá, nebo tím že ráno místo do školního klubu zdrhá nenápadně do třídy a nebo cokoliv jiného.A nebo matku co moc dobře ví že nemá do školy vstupovat a přesto jde až nahoru ke třídě, taky upozorním slušně a neřvu po ní, že neumí číst co je napsáno na dveřích a ve školním řádu. Ale asi bych to měla změnit, protože podle některých tady je řvaní v pořádku

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.