| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Babi, Fed,
Ono to vyřazení prostě funguje tak nejak z obou stran. S málokým jsem si ve třídě rozuměla. A teď si říkám jestli to bylo mnou nebo jimi. Zapadala jsem tedy do skupinky dětí od školky ale asi jen proto, že nas bylo ve třídě pár tak jsme drželi spolu, protože jsme se znali. Výraznější pospolitost byla až v 8. Třídě. Jak jsme asi byli vsichni už rozumnější sociálně.

Z dětství mám ale jen jednu kamarádku.
A s ostatními si dodnes nemám moc co rict.
Bohužel to tak mám i v životě.
Že mě nebaví se bavit s lidmi co nejsou moje krevní skupina. A bohužel i u chlapů. Prijde mi že vetsina volnych chlapů jsou hlavně ti hloupí. ~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.