| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj všem. Před rokem jsem měla velmi vážný úraz, ano mohla jsem i zemřít zůstat zmrzačená a mít doživotní následky. No vzhledem k tomu, že týden na to můj táta utrpěl velmi vážnou mrtvici,nebylo kdy řešit co se mi stalo. Neměla jsem ani den neschopenky. Kolegyně vůbec nebyla ochotná mě zastupovat a brigádníci nebyly v té době. Zavřeno neexistuje. No nic jeden se s tím musí holt poprat sám. Jinak táta žil posledních 17 let s paní, které vrazil do jejího bytu veškeré své úspory. Jakmile paní zjistila, že tátu už není o co okrást vyhodila ho s holou. My jsme mu zajišťovali co jsme mohli v rámci našich možností. No nebylo to jednoduché, když navíc málo co tátovi bylo recht. Nakonec jsme sehnali bydlení pro něj no hodně komplikované i autem daleko cesta na 1.5 hodiny v zimě kolikrát i neprůjezdná. Spíš jsem byla ráda když on jako důchodce bydlejicí v bytě 1+ kuchyň a předsíň přijel k nám. Bohužel jeho nespokojenost nás dohnala k tomu, aby jezdil jen za mnou do práce na otočku. Já pracuji na 12 hod směny krátký dlouhý týden vstávám v 6 ráno a doma jsem v 21.30 do toho lítám po lékařských vyšetřeních a chlap si myslí kolik nemám asi tak volna to je marný. Táta nakonec skončil jako ležák . Všichni se na něj vykašlali. Za těch 17 let soužití s tou paní investování do jejího bydlení a rodiny nikdo ani nezavolá nic. Ségra se jen cítí strašně ukřivděná z toho ,že on se o ni nezajímal no jistě a ona ? Přece co má on povinnosti ne ona. Klasika. Kolikrát si říkám jak ti dva jsou si podobní. No každopádně táta jen leží a nic nechce, rehabilitovat ani cvičit málo komunikuje. Ještě jsme tolik věřili že by mohlo pomoci naslouchátko to vůbec nechce. Tak nevím už za ním jezdím úplně s nechutí. Strašně mě to vyčerpává. Co dál má někdo zkušenosti? Dá se vůbec ještě něco dělat? S člověkem této povahy? Změní se to někdy? Je to dnes rok od toho co se to stalo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.