| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo takhle neodhad sil... myslela jsem že téma bude o tom hroznym smrťáku cyklisty teď nebo že ti dojdou síly na trase daleko od základny, a musí pro tebe někdo dojet apod.

Tohle, co píšeš, mám spíš kvůli sociální fobii, než nedostatku fyzických sil. Často se přihlásím (či dokonce zorganizuji) s velkou chutí, dokud je akce daleko, ale pak jak se to přiblíží, tak se mi strašně nechce – ale není to kvůli fyzické nepohodě a náročnosti, ale že ty lidi ~d~ (i když jsou to dobří kamarádi, rodina). Pokud jedu někam sama, nikdy ten pocit nemám. Těším se pořád, i den před odjezdem.

Ale už jsem se trochu poučila, a třeba na akce s kolegy (nebo jiné "vzdálenější" party) už se zásadně nehlásím.

Co se týká přátel a rodiny je to tak, že se mi sice strašně nechce, ale pak na samotné akci jsem vesměs v pohodě, jen mě to drobet vyčerpá. Takže to kolečko jedu s vědomím, že to tak bude: nadšení, nechuť, pohoda, vyčerpání.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.