| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

rozdělila bych to na dvě, jedno je cestovní horečka, kdy naplánuju cestu a na poslední chvíli se mi nechce, to mám celý život, ale jakmile vyrazím, tak to ze mě spadne

a druhé souvisí s věkem, že už toho člověk nezvládá tolik co dřív, ale zase se dá na to "stáří" vymluvit, jako mladé mi bylo hloupé se vymlouvat, dneska mám pocit, že už mám na to právo, když nemůžu, tak už nemůžu - já si tu rezervu tedy hlídám, a když oznámím, že nemůžu, tak vím, že tam ještě trochu síly je, ale nemůžu se úplně vyplivnout, ona ta regenerace nepřijde hned, jako když mi bylo dvacet

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.