| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Osobně je mi celkem jedno jaký má kdo prsa. Protože každý má prsa nějaký a hlavně jiný - to je na tom to hezký.
Ale osobně se mi nelíbí prezentace pomalu stárnoucích žen jako sexuálních dračic. Přijde mi to trapný a když už, tak to patří k mládí. Samozřejmě lze debatovat, od jakého věku to je trapný, ale to bude jistě subjektivní.
Na Písařovicové festivalovém oblečku se mi nelíbila vykukující ňadra pod sakem, to se mi nelíbí na nikom. Přijde mi to jako nedodělané odění a je úplně jedno, zda má prsa nahoru nebo dolu, od sebe nebo u sebe, silikony nebo mléčné žlázy. Přijde mi to na stejné úrovni, jako by Ondřej měl módně roztržené kalhoty a vylejzal mu pytlík.
Podle mě má být žena oblečena vkusně a vábně přiměřeně věku, aniž by jí vylejzaly intimní části těla. Ano časy se mění, dřív nemohl vylézt ani kotník a žena v kalhotách byla za buřičku a necudu. Ale asi by měla být nějaká hranice, protože na prsa, půlky, pytlíky já teda nejsem zvědavá. Kazí mi to dojem z outfitu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.