| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To Tesco mě zrovna štve, musela bych si pořídit paměť do mobilu na další appku, kartičky již nevydávají. A nepřijde mi, že by měli slevy na konkrétní zboží - naopak to základní zboží má cenu dvojnásobnou, nebo třeba o 20 Kč dražší, aby to člověka donutilo. Navíc v mém nejbližším tescu to nějak nelogicky přeskládali, takže už tam nebudu chodit vůbec, na to nemám čas, po dnešním zoufalém bloudění. Ale zase jsem si zlepšila náladu super zeleninou na trzích.

Že bych jezdila kvůli levnějšímu cukru přes půl prahy jako moje babička, to nedělám. Každopádně obchodník o mé potřeby nedbá, pár mých oblíbených výrobků zmizelo z trhu. A když kupuju bezlepkové těstoviny a mouky, ceny si snad obchodník náhodně generuje, jak to lítá nahoru a dolů.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.