| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

TaJ já v synově věku už kouřila i pila-na diskotékách to tak dělali všichni, přestala jsem kouřit jako těhotná a pak už nikdy nezačala, takže děti mě znají jako nekuřáka, stejně jako chlapa , a dnes piju minimálně, tj občas dvojku vína, svařák, medovinu, tvrdé nepiju vůbec.
No a změnit a zlomit se to může u "dětí" kdykoliv, mě taky cigarety smrděli protože mamka kouřila a to i doma, přesto jsem vlivem party a prostředí začala taky, dnes už mi to zase smrdí. Synovi to taky smrdělo, ochutnal všechny druhy cigaret někdy kolem 10-12 let, bylo to fuj- no a nedávno jsme ho načapali s elektronkou, no jo sice bez nikotinu, ale voňavou ochucenou, to že je to svinstvo mu vymluvit nedokážeme, když spousta jeho vrstevníků kouří taky. Alkohol začal více objevovat taky teď v devítce- na výletě a teď jak byl sám doma, tak přiznal že si s klukama něco dali. Dcera zase dlouho nepila skoro vůbec, občas si dala jen sklenku vína, ale jak začala chodit s jedním klukem tak v jeho rodině ji naučili pít, protože tam se slaví vše a to v celé široké rodině, takže oslava je každou chvíli-no a dej si, nestyď se, , na seznámení ... a tak postupně začala pít s nimi a ochutnala i dost druhů tvrdého- jen tedy už byla dospělá, takže jak jsem u ní v 16 byla v klidu, tak to dohonila později

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.