| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Federiko, zapátrala jsem u těch, kteří za učitelské organizace vyjednávají s MŠMT

To, co píšeš bych brala taky - letos jsem druhý gympl pro mladší dceru vybírala hlavně podle toho, jak příjemné je tam prostředí. Ale u nás šlo o to dostat se na gympl č. 1. Ale obávám se, že to bude podle priorit, ještě si vybírat kde psát JPZ by bylo asi organizačně nemožné. Budeme rádi, když se do příštího jara stihnou tři elektronické přihlášky. Tedy já bych byla ráda, kdyby jich bylo ještě více a klidně i více pokusů jak to dělá SCIO pro VŠ, ale chápu, že v tom rozsahu, kdy se najednou někam hlásí většina populačního ročníku je to asi momentálně nereálné.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.