| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já se zase učila věci v domácnosti brzo, když měla mamka klinickou smrt v mých deseti. Takže ten základ praní, vaření,uklízení, žehlení, a od těch dob jsem ,aspon v tom vaření, moc nepokročila :-)
Myslím, že v osmnácti ještě člověk není dospělý , a přístup " najednou vyhodit " je tvrdý. Hlavně dnes, kdy do těch osmnácti je člověk často v tom režimu opečované dítě, a ještě v dvaceti mamky chystají dětem svačiny.
Bývalo to dřív tak, že mladí, dvacetiletí, měli děti. Možná to často bylo tak že skoro děti měly děti. Mí rodiče měli v 23 tři děti ( mě a bratry dvojčata s velkými komplikacemi při porodu i v dalším vývoji, stále nemocné ). Tihle mladí rodiče,s vlastním zdravotními problémy ,si s tím horko těžko poradili jak uměli, a nikdo jim nepomohl .Byli sice zvyklí pracovat od 17-18 let, jak tehdy pro běžnou populaci bylo zvykem. Mělo to ale vliv na celý další vývoj rodiny. Ano, dokázali to, nic jiného jim nezbylo, ale určitě bych to nikomu nedoporučovala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.