| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky, asi poradam sraz tridy. Se spoluzaky je spatna domluva. Uz jsem vetsinu spoluzaku nasla a kontakotavala, ale nevim, jestli 1-2 nezustanou utajene. Zalozila jsem tridu na najdispoluzaky a registrovala se polovina +1. Cast rovnou rekla, ze se nikam registrovat nebude a mam jim dat vedet a oni se rozhodnou, jestli jim vse vyhovuji a prijdou. Zbytek jsem i "upominala" a vim, ze mail je spravny, ale bez odpovedi. No, snad dovolene.. Cast mi odpovedela na e-mail, ale jestli se registruji, maji zajem o sraz a mam jim dat vedet emailem, jsem se proste nedozvedela. Z tech registrovanych na nejaky dotaz odpoci max do 5 lidi. Asi je to normalni a mam se dusevne posunout dal ve svem ovladani emoci a ocekavani od druhych, snad to zvladnu.
Sama jsem byla na nejakem srazu davno a uz nevim, jak to bylo. Zda se, ze vice spoluzaci stoji o sraz v patek. V kolik se tak zacina? Nejaky pripitek? Kdyz se obejdnava salonek, tak se neco plati, jako zaloha? Desi me predstava nejakeho spolecneho jidla a vybirani zaloh apod. Tak to bylo na poslednim srazu ze zakladky, ale to jsme byli z mestecka a 1 vesnice. Slo u vetsiny zvonit na zvonek a dat si prachy do ruky. Kdyz neodpovi na dotaz, tezko poslou penize...
Potrebuji poradit nejakou restauraci se salonkem pro 20 lidi v dosahu MHD a s moznosti parkovani. Zatim jsou 2 typy - restauraceutrati a ukormidla (nezdal se nekterym parkovaci dum). Neznate neco vhodneho?
Diky predem za rady a ano vim, ze z toho budu znicena a otravena, ale porad jeste doufam, ze to zvadnu bez zapsklosti a nebetycneho nastvani.
Potrebuji poradit nejakou restauraci se salonkem pro 20 lidi v dosahu MHD a s moznosti parkovani

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.