| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jas, ja mam smisene pocity, abych rekla pravdu:

- jednak jsem rada, ze to mame za sebou...oni si ted sami naplanovali, ze jim prijde elektrikar spravit zasuvky, ktere meli roky rozbite a nedalo se k nim dostat, ze jim prijde truhlar opravit supliky s polamanymi drazkami, ze prijde malir vymalovat ten pokoj atd. - coz je super....nic z toho driv neslo zaridit a myslim, ze se jim ted otevrely nove moznosti

- jednak jsem nastvana na sebe, ze jsem s tim nezacala driv, dokud to jeste nemelo takove rozmery...tohle tam meli vic nez 20 let, byly tam noviny stare 30 let...ale ja driv hodne pracovala, pak mela dite, na MD byla 3 mesice a pak zase pracovala na HO a oni byli teprve 60+, to mi prislo, ze si jeste mohou uklidit sami

- a jsem taky trochu nastvana na ne, ze to nechali dojit tak daleko...kdyby na ten binec vubec nezalozili, tak se nemusel rozrust....a jeste jsem nastvana na seniorku, ze se tvari, ze se ji to netyka, kdyz ona ma ve svem pokoji odedavna vzorny poradek

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.