| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem založením hasič, takže nejlíp pracuju pod tlakem. Ale už mne to začíná unavovat. Takže se snažím plánovat a dávám si sama termíny protože většinu práce, kterou dělám, jsem schopná mít hotovou daleko před deadlinou. Na stará kolena se mi začíná dělat dobře od rána (jinak vždy bylo moje heslo "ať vstávám, kdy vstávám, budím se o půl deváté"), když nastartuju a nikdo mi do toho nehodí vidle, udělám za jeden den práce spoustu. Mým cílem je čtyřdenní pracovní týden do dvou let, zatím některé týdny prokrastinuju a pak honím termíny. Ale zlepšuje se to, odeslání něčeho v poslední minutě před deadlinou už jsem nezažila pár let - a dřív to nebylo až takovou vzácností.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.