| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Co by mi štěstí rozhodně zabilo je jakýkoliv seznam nebo deadline. Nechápu jak někdo v soukromí může žít se seznamem. Když jsem si na jednu jedinou dovolenou udělala seznam před 25 lety na tři týdny do Chorvatska kde jsme si vařili. Podle kolegyně jsem udělala jídelníček na tři jídla denně a podle toho nakoupila.Měli jsme jídla ještě na další tři týdny doma po příjezdu a nebylo to tím, že bychom tam chodili na jídlo do restaurace atp.na to jsme tenkrát neměli a že zdravotních důvodů jsme potřebovali co pro dcetunejdelší pobyt u moře.
Já prostě se seznamy neumím fungovat. Teda dokud jsem dělala v laboratoři kde bylo pracovně jet přesně podle pevných postupů, pravidel a seznamů tak jsem fakt nebyla schopna v soukromí napsat ani nákupní seznam. Teď ve školství když si můžu jet dost podle sebe být kreativní a a prostě mám pevný jen rámec co a jak je na mě tak už si sem tam nákupní seznam napíšu. ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.