| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pokud žena rozumí tomu jak to chodí v sociálních službách tak ať zkusí potelefonovat ty dočasné pečovatelské služby. I kdyby jste se měli na to složit a platit soukromé. Pořád lepší než když se zhroutite všichni. Já jsem řešila s tátou a můžu říct, že jedna paní co tomu všemu rozumí mi poradila a zařídila hodně. Jinak takovýho podobnýho pana co popisujes má táta jako spolubydlícího komanduje úplně všechny. Zkusit sehnat pořádného praktika a vím je to na dlouhé lokte, ale budete časem potřebovat ty zdravotní posudky, aby jste nemuseli všechno platit a dosáhli na nějaké příspěvky. Občas se najde praktik i co dochází k pacientům domů. My když jsme řešili demenci tchýně tak i zazněla rada nechat ji při velkém výpadku odvést RZ na psychiatrii. Tak to s ní bylo špatné. Nakonec jsme nevyužili. Tchýně už není . K lékaři taky jít nechtěla nic. Strašný. Máme i zkušenosti s tím, že při mrtvici jsme museli řešit RZ posádku s lékařem protože ten dotyčný by se s lékařkou odmítl bavit. Řešili jsme i případ kdy přítelkyně táty nechtěla zavolat RZ s tím, že táta určitě odmítne ošetření a ona to bude muset platit. Táta tenkrát utekl hrobníkovi z lopaty. Takže mám určité zkušenosti s tím, že není vše jednoduché a přesto jsme vždy vyřešili. Pokud si žena neví rady tak zajděte na charitu nebo kontaktujte nejbližší sociální poradnu. V nemocnici kde leží babička by též měla být sociální pracovnice to už tu zaznělo. Držím palce

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.