| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Překvapivě mi vedra letos moc nevadí - asi hlavně proto, že v noci se ochladí doma dostatečně na to, aby se dalo hezky spát, takže jak jsem odpočatá, tak mi vedro přes den ani nepřijde.
Navíc na zahradě je příjemně celý den. Navrhla jsem si ji tak, aby mi vytvořila spolehlivá stinná zákoutí během celého dne, a teď po těch sedmi letech je už dostatečně vzrostlá na to, aby to opravdu fungovalo. Takže pořád je kam se schovat.

Včera jsem mladšího syna vzala na výlet vlakem, protože to je pro něho vzácné, a jo, bylo vedro, ale vlastně nám to vůbec nevadilo:) Prý v pátek chce na další a delší vlakovýlet :D

Teď máme doma něco mezi 22 - 23 st., což je pohoda. Do večera to určitě k nějakým 25 - 26 doleze, ale zas v noci vychladne. Takže teď využívám ranního chládku, v troubě už byly dva plechy paštiček, teď tam je losos určený do lososového krému na naplnění paštiček, a už čeká v pečicí frontě pekáček brownies. Takhle ráno se teplo způsobené troubou ještě stihne vyvětrat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.