| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Už to přestávám zvládat. Mám už celkem dlouhé dost náročné období.
Loni na jaro zemřel sestřence syn.
Za dva měsíce můj tatínek.
O prázdninách měla nejmladší dcera anorexii
Nejstarší dcera se rozešla s děsným blbem, což by bylo pozitivní, kdyby ji nestalkoval.
Ukončovala jsem studium.
MM měl nehodu, měsíc v um. spánku, 2 měsíce na um. plic. ventilaci, dlouhá rehabilitace, v pořádku není dosud, protože měl alkohol v krvi, má krácenou neschopenku na 50%, takže ke všemu ježdění po doktorech a starání jsme prožrali veškeré úspory na rekonstrukci (víc než 200 tis.)
Dcery ex se zabil, dcera se zhroutila.
Prostřední dcera má deprese.
Nejstarší dceři chcípl "zachráněný kocourek", bohužel až po operaci (7300,-). Psychicky se ještě zhoršila.
Všechno se nám se.e - teče střechou, pokazil se bojler, myčka, auto už měsíc u autoelektrikáře...
Začátek školy a s tím spojené finance.
MM sourozenci se asi zbláznili. MM rodiče tady byli od ledna 3x nebo 4x, z toho 2x telefonovala sestra, že je já chci zabít, že mi tu chodí makat v horku (já jsem byla v práci, zabránit tchyni, aby byla na zahradě, jsem nemohla), jednou přijel na kontrolu bratr, aby zjistil, co všechno jsem z nich vytáhla (přivezli nám vozík dřeva). Několikrát mi sourozenci řekli, že MI celou dobu, co jsme svoji, MM rodiče pořád finančně pomáhají. Jo, dali nám 100 tis., ale jim dali dvěma baráky, les, pole, jedné pozemky v okresním městě a 100 tis. Vyčítají, že babička platí děckám k narozeninám tábor a k svátku a za vysvědčení jim dá 500-1000 Kč. Stejně dává i dětem od švagrové, tábory jim asi neplatí, ale vnučku brala na dovolenou na Malorku.
S mladšími dcerami mlátí puberta, neustále se o všechno hádají.
Nikdo sám od sebe nic neudělá, všechno musí přechroustat můj mozek.
S MM jezdím po doktorech, vyřizuji důchod...
Abychom finančně přežili, musím o dovolené mít brigádu, šít capáčky..., prostě vydělávat mimo zaměstnání.
Procházím asi klimakteriem, musím na gyndu, jestli to není něco jiného.

Už mi z toho hrabe a mám chuť si sbalit kufry a nechat je tu, ať si poradí sami. Prostě to nedávám. Zhoršilo se mi astma a záda. Pořád po mně lozí nějaké virózy a záněty. Deprese nemám, "jen" dlouhodobý nepolevující stres. Jsou nějaké léky, aby se líp zvládaly zátěžové situace? Pomůžou třeba antidepresiva? Třezalku nemůžu, beru léky na tlak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.