| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mně se asi krize středního věku slila dohromady s depresí. Trpěla jsem jí tak od 39 do 45 let, pak to konečně s pomocí AD přešlo. Od té doby mívám sice výkyvy nálad směrem dolů, ale nikdy to netrvá víc než 2-3 dny. Se svým životem jsem vcelku spokojená, mohlo by to být daleko horší. Jsem poměrně zdravá, mám kde bydlet a co jíst, mám děti a kamarádky, mám své drobné denní radosti. Jasně, nejsem spokojená s tím, že mě BM opustil, to už mě nepřestane trápit nikdy, ale jinak se cítím sama dobře. Nikdy jsem neměla žádné životní cíle, vždycky jsem všecko brala tak, jak to přišlo, takže mě nemusí mrzet, že jsem si něco nesplnila, nebo něco nedokázala. Nikdy jsem nestála o žádného chlapa kromě BM, takže to mě také netrápí. Bojím se, že se mi valem blíží stáří a nemoci, nad tím jsem ještě před 10 lety vůbec neuvažovala, ale teď vím, že už to brzy přijde, tak mám obavy. Nechci zůstat na obtíž dětem, ale nechci jít ani do žádného DD, bojím se, že budu nesobestačná a klidně to může přijít do 10 let. Tyhle myšlenky zaháním, ale občas mě přepadnou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.