| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Elektrickou kolobezku a nas to za 20 minut i min (predpokladam, ze v CR nemate povinny ruceni a omezeni rychlosti, takze 30-40 km/h muzes v CR bez problemu jet) a furt mas moznost ji slozit a jet vlakem, kdyz necekane napadne pul metru snehu nebo se ti nebude chtit. Kolo (normalni ci elektricky) uz tak flexibilni neni, neni skladny, za slozenou kolobezku neplatis (slozena se bere jako bezny zavazadlo). Povazuju to za nejgenialnejsi vynalez posledni doby (nazvdory v Nemecku debilnimu omezeni rychlosti), moje ma za tri mesice najeto pres 1500 km~t~ Nejvic za den tusim 120 km (4krat cca 20-25 km plus naky mensi popojizdeni, jednou jsem mezitim dobijel), s odpovidajicim oblecenim a vybavou (a kvalitni kolobezkou s vykonnym motorem) v jakymkoli pocasi. Jel jsem (nedobrovolne teda, necekana zmena pocasi) v bource a slejvaku, pri kterym plavaly popelnice, auta jely stejnou rychlosti jako ja (cca 15 km/h~t~ vic se nedalo) a misty jsem mel ponoreny kola, takze se za mnou vsichni otaceli, neb to vypadalo, ze stojim na divnym surfovacim prkne a v ruce soustredene drzim pohrabac~t~ Nutno dodat, ze jsem byl jedinej, kdo do prace dorazil pod svrchni vrstvou naprosto suchej- ti, co prijeli autem, vypadali po 100 m od parkoviste jako by je nekdo polil kyblem vody, ti, co sli pesky 100-500 m od mhd vypadali jako prezivsi ztroskotani Titaniku a ja se v Goretexu od hlavy k pate a s helmou s vizirem po bradu musel akorat pred vytahem oklepat ~b~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.