| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tohle je hrozně těžká situace... já si něčím podobným prošla někdy kolem 28... u nás to přiznal sám manžel... měli jsme v té době jedno dítě, já na md měla sexuální apetit pod bodem mrazu, všechnu energii jsem potřebovala pro dítě a především jsem bojovala s propady do depresí, o kterých jsem s ním nikdy nemluvila, byli jsme odstěhovaní z města, prostě vztah mezi námi zanedbaný... když muž přiznal nevěru, měla jsem na první dobrou tendence se sbalit a odjet... pak se mi to rozleželo, zklidnila jsem emoce a musela si přiznat svůj díl viny... hodně jsme spolu mluvili, já mu konečně řekla co mě trápí, on zase mně...
Dlouho jsme kolem sebe opatrně našlapovali, pozvolna jsme se zase sbližovali, začali jsme chodit zase na procházky, plánovat společné aktivity, povídat si, k nevěře jsme se už nikdy nevrátili, je to pro mne ukončená věc, jen takový vztyčený ukazováček, připomínka toho, kam se to může dostat, když na sebe vzájemně přestaneme myslet... jo a na nějaké intimnosti došlo až za delší dobu, já se potřebovala zbavit představ a přiznám, že i překonat uraženou ješitnost...
Jinak za důležité považuji znovu si uvědomit, co mám na svém muži ráda, znovu se na něj začít dívat s láskou, znovu si připomenout ty pocity zamilovanosti... znovu začít, znovu se zamilovat...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.