| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Po dnešní noci jsem pomalu zoufalá a třeba tady někoho něco napadne.
Čas od času, nijak pravidelně, ale když to začne je to tak čtyřikrát za sebou a pak klidně půl rok nebo rok klid, mě okolo 3 ráno probudí silné svědění dlaní. Jsou úplně rozpálené, horké a děsně svědí. Během několika málo minut mě začne svědit obličej, je rudý, rozpálený a mám oteklé rty. Spustí se křeče v břichu a během dalších málo minut začnu opakovaně zvracet a dostanu průjem. Celé tohle trvá asi hodinu a na první pohled to vypadá docela děsivé. Pak najednou křeče pominou, svědění skončí a můžu znovu spát.
Mám za sebou za ty roky různá vyšetření. Nikde nic nenašli. Krev v pořádku. Dr říkali, ať v ten okamžik zavolám klidně záchranku a udělají se vyšetření. Jenže já zvracím třeba desetkrát a k tomu ta střevní záležitost ... nehrozí odejít z wc. A když to odezní, už to nemá smysl. Nepiju žádný alkohol, nekouřím, nejím nic dráždivého. Vyhýbám se cíleně kořeněným jídlům, včera jsem nejedla nic zvláštního.
Napadá někoho, co by to mohlo být? Sice takto strávím cca deset nocí ročně, ale je to nepříjemné.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.