| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Povinné to nikdy u nás nebylo, ale dokud si děti daly říct, obalovaly jsme. Kupovala jsem ty silné, kvalitní obaly, nebo ty univerzální (které se potom upraví) v případě nestandartních učebnic. Pak nebyl problém, že by něco padalo. Takové ty levné slabé obaly, to je opravdu nanic, padá to a bohužel tyto jsou převážně v obchoďácích k dostátní.

Na druhém stupni bych těžko něco zmohla, děti neobalují, ale hlavně u syna to potom taky tak vypadalo. Holt jeho boj. Letos, kdy je v kvintě a učebnice se už kupují, jsem pohotově zabalila němčinu ještě než jsem mu ji dala do ruky, knížka za pět stovek, myslím, že by se dala za rok prodat dál, tak ji doufám nezničí, i když ani obal není záruka. Sešity holt vůbec neřeším, mám takový pocit, že nic takového ani nevede a píše na nějaké jednotlivé listy papíru. Dcera od kvinty nenosí sešity, ale Ipad a ten v obalu nosí dobrovolně :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.