| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vyzvedávám dítě č. 3 ze školky, společně s maminkou jeho nej kamarádky Marušky. 3 tečou slzy, učitelka naštvaně zmatečně vysvětluje, že ti dva se po sobě válejí a 3 že snad nějak píchal Marušku do přirození, tak je seřvala a rozdělila. Nezmohla jsem se na slovo, chtěla jsem nejdřív v klidu promluvit s 3 a s maminkou Marušky. Maruška usměvavá, ublížená pouze tím, že si nemohli s 3 hrát spolu. 3 uplakaný, není si vědom ničeho, co udělal špatně, nechápe učitelčino rozčílení a křik. Maminka Marušky dostala navíc kapky, že dali Marušku do školky s nudlí.

Dítě č. 1 dostalo další 4 z Aj. Nenadáváme, jsme připraveni mu s Aj pomoct, ostatně po přechodu na 8G po mizerné Aj na ZŠ, jsme to čekali. Ale 1, než by si nechal gramatiku pár větami vysvětlit, nespolupracuje a kousnul se, že není na jazyky.

S 3 jdu plavat. Strašná scéna, že nejde Maruška kvůli nudli, takže on taky nejde. V bazénu jsem byla proti své vůli vtažena do úplně neuvěřitelné hádky rodičů a ředitelky plavecké školy o tom, jak staré děti smí ještě s rodiči opačného pohlaví do jejich šatny a ať ta maminka neleze za chlapečkem do pánských šaten apod. Naprosto absurdní divadlo.

Doma týden honím dítě č. 2, že má dělat týdenní úkol na středu, aby to nedoháněla v út večer. Manželovi týden hlásím, že chci jít v út před 18. pryč. Před odchodem vydám stručné pokyny - 2 dodělat úkol a všichni být včas v posteli, hlavně 3, protože odpo nespal a byl na plavání. Vrátím se před devátou. 3 nejenže nespí, ale není ani v pyžamu, úplně přetažený. Manžel smaží květákové placičky - rychlá večeře se mu zvrtla v kulinářský projekt na 2 hodiny, ostatně jako vždy, když je prioritou dostat děti včas do postele. 2 úkol nemá. Seřvu je na jednu hromadu, manžel vztekle hází věcmi, 2 brečí - že na ni řveme, že na ni bude řvát učitelka, že ji nemáme rádi... Když se to doma trochu ztiší, 1+3 v posteli, tak s 2 náročný rozhovor, že ji máme rádi a jak by to šlo dělat jinak a lépe. Úplně marně – podle 2 nic nijak nejde, všechno a všichni špatně. Manžel naštvaně odešel do postele, 2 konečně usnula - pozdě a bez úkolu a já se na uklidnění přežrala k prasknutí...

Jo, jsem vyzenovaná a v pohodě. Takový běžný krásný podzimní den… ~v~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.