| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak mně je 52, to jsi mega dobrá, že chodíš sama!
Sama nevím, zda bych spala venku. Ale zatím muž nechce, abych sama chodila, i když mně to láká.
Mynespíme u cesty, ale moc nevěřím, že někdo poběží od Královy H. dále, aby nás třeba 50m od cesty někde našel ~t~
Strážce jsme vlastně potkali jen jednou, tedy vícekrát, ale jednou nás kontaktoval, v Hiadelském sedle, kdesi spát může, ale my šli dál a bylo pozdě ... tak jsem řekli, že jdeme do Donoval. My navíc zpravidla nemáme ani stan, takže tak jako bivakujeme, tak bychom tvrdili, že šlo o nečekaný bivak.
Ale rozumím Ti. Když jde člověk sám, je to vše jiný, takový větší, myslím.
Velký obdiv, že to dáváš. My jsme aspoň na podzim chodívali s partičkou kamarádku, spalo se buď v útulni, nebo spíše na chatě, ale ani to už nikdo dělat nechce, ostatním je 55+, nestaršímu asi 61, chtějí apartmán dole a výlety ~y~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.