| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, a my právě nemusíme...

Nemáme 20 dnů dovolené, které si "musíme" vyčerpat v létě, protože jindy to nejde nebo bychom nepokryli synovy prázdniny...

V létě si beru home office, takže můžu být s malým doma nebo jezdit po prázdninách - po okolních státech, na hory, na koupačky...

Nemusím jezdit z našich 30-35 stupňů někam, kde je stejně, nebo o 2 stupně víc.

Můžu si v klidu zalatět do tepla, když je tady zima.

Chápu, že ti, co mají celozávodní nařízené dovolené, učitelky, zaměstnanci s "nenafukovací" dovolenou a malýma dětma si musej dovolenou vyčerpat v létě a tudíž musej k moři v létě. Proto nevidím důvod se tam (sama za sebe ani jim, aby nás tam bylo ještě víc) cpát. To, že dítě chodí do školy, neznamená, že ho nemůžu na týden omluvit. Rozhodně to, že mám dítě školou povinné, neznamená, že musím na dovolenou v létě. To fakt ne. Jsou jiní, kteří fakt musí. My opravdu ne.

A promiňte mi, že mě nenapadlo, že když jsme byli tolikrát, tak že zrovna letos dítě pronese, že proč musíme k tomu moři, že on by radši chodil do školy. Jsem si na první dobrou myslela, že si ze mě dělá srandu...

Jo, a že já málo skáču kolem dítěte nebo se mu málo přizpůsobuju, zrovna já - no to je absolutní hloupost. Fakt si nemyslím, že dítě chudák bude strašně trpět, když na oplátku jednou za rok "musí k moři" (který konec konců miluje - nebo aspoň doteď milovalo).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.