| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Na nehty mi zabral "lak" Sililevo. Je to léčivý přípravek, natírá se večer a lak to vlastně není, do nehtů se vsákne. Je v něm organická forma křemíku z přesličky. K tomu nějakou želatinu a Methionin (brala jsem a nikdy nepřibrala).
Další dobrá věc je manikúra p-shine, ta pomůže dost rychle. Je dobré se na to objednat do nehtového studia, je to trochu složitější manikúra, ale je to to nejlepší, co jsem kdy na nehtech měla. Časem jsem si koupila celou sadu, stojí kolem 700 a po týdnu - dvou si ji dělám sama. I když jsou na you-tube návody, jak ji udělat, je lepší jít aspoň napoprvé do salónu, kde je zkušená manikérka.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.