| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

když byli na střední (gympl) starší dva kluci, známky jsem neviděla asi nikdy, oni mi nic netajili, kdy se co učili byla jen jejich věc, nejstarší se učil jenom to, co ho bavilo a snažil se nepropadnout z toho, co ho nebavilo, prostřední se učil asi trochu do všeho, měl dobrý výsledky ve všem
třetí není na gymplu, je to lenoch, první ročník byly známky hrozný, teď je to lepší, viděla jsem je minulý týden, letos poprvé, u něho v mobilu, na třídní schůzky jsem byla jednou loni, bylo to o ničem, tak letos nepůjdu
on se učí, když to potřebuje, dokonce si umí říct o pomoc, takže je to zase jen jeho starost

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.