| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Anthea, jelikož mám tak silnou dyslexii, že se většina lidí vůbec diví, že mám střední školu.(včetně té ženské co dělala diagnózu najednou mě i synovi) Tak když nebudu denně číst 10 stránek v knize, tak si za chvilku nepřečtu ani to, jestli je jogurt s jahodou, nebo meruňkou.

Třeba tento měsíc mám přečtenou jen jednu knihu zatím.
Momentálně to je se čtením do vánoc slabé, protože jezdím na jarmarky a zrovna mám pocit, že mám jet v sobotu do Dvora Králové, že bych toho měla mít víc, že nestíhám.
V prosinci asi Ždár a Pardubice, zatím nemám potvrzeno.

Jinak v létě čtu minimálně 1-3knihy týdně. Taky to je tím, že člověk u tý vody, něco dělat musí.
Manžel roky nečetl, letos jsem ho možná i já donutila, přečíst asi 8 knih.
Tvrdil co bylo v té reportáži v TV minulý týden, že se nesoustředí.
NA to mu hodně pomáhá být celý víkend na zahradě, protože za A : elektrika jen ze slunce(ten mobil nevydrží věčně) a za B (většinu léta je tam špatný signál na to, aby se internetilo)

Starší syn četl hodně, ale co je na VŠ. Tak čte knihy jen o prázdninách.

Mladší syn ač prožil celý život s knihami, protože já čtu dost, večer se jim četlo do cca 8-10let, jemu vlastně i když byl v břiše u mě. Do knihovny chodil od miminka. Tak nečte. Tvrdí, že ho to vyčerpává.
(jo a to mu věřím, dyslektiky to vyčerpává mě taky, ale to mi nevadí, tak půjdu brzy spát)

Třeba já miluju vánoce, protože to pročtu 14dní v kuse. ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.