| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

35 a 40 jsou mladí rodiče.~;)
Já teda naopak dětem říkám, ať užívají života, že na děti času dost.

Zakladatelko, já jsem střelec, já bych do toho šla. Hodně bych litovala, kdybych to nezkusila.
Rozhodnout to musíš sama, to je jasné. Za mě, máš mladého manžela a pokud máte možnost, žít tak jak jsi popisovala, tak bych neváhala. Žijeme ve stejném režimu a je to pohoda, také si neumím představit přiletět odpoledne z práce a řešit ukoly, to bych skončila u prvního dítěte ve dvaceti letech.

Kolem sebe mám rodičky po čtyřicítce celkem běžně, problémy neměla žádná.
MOJe prababička měla poslední dceru na prahu padesátky, maje mamka je stejně stará jako moje prateta.~:-D

Jen k té pubertě, syn má náročnou pubertu, ale na druhou stranu, dělám si to sama, kdybych ho nechala vegetit, tak o něm ani nevím a všichni jsouu spokojení.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.